Sesje superwizyjno – egzaminacyjne dla absolwentów kursów ART i trenerów Amity ART

Miejsca szkolenia:
Warszawa Wilanów, ul. Przekorna 33, CKA Mrówka

Data szkolenia: 24 maja 2024, godz. 14.00 (Nr sesji 2024.21), lub termin uzgodniony indywidualnie.
Nr: 2024.21

Trenerzy: Jacek Morawski
Adres: Warszawa, ul. Przekorna 33, Centrum Konferencyjno – Apartamentowe Mrówka: http://www.cka-mrowka.pl/
Cena (za 1 osobę): W trakcie monitorowanej praktyki trenerskiej w terminie określonym warunkami szkolenia udział w superwizji bezpłatny. Konsultacje ART bezpłatne. Egzamin kwalifikacyjny trenerski 590,40 zł (od jednej osoby, w tym wydanie certyfikatu).

Wolnych miejsc: 6 wolnych, przyjmujemy zgłoszenia e-mail

Najbliższ sesja 8 grudnia 2023 r. Zgłoszenia pocztą e-mail na adres: instytut@amity.

Wymogi egzaminacyjne do certyfikacji

Egzamin polega na walidacji nabytej wiedzy, kompetencji i umiejętności. Po zgłoszeniu się na egzamin, przesyłamy szczegółowe informacje.

Wynikiem egzaminu może być wydanie nowego certyfikatu trenerskiego bez określenia terminu ważności, przedłużenie ważności certyfikatu tymczasowego, zalecenie uzupełnienia określonej części materiału lub procedur albo powtórzenia szkolenia lub praktyki trenerskiej. Złożenie egzaminu kwalifikacyjnego umożliwia rozpoczęcie procedury uzyskanie akredytacji trenerskiej w Instytucie Amity. Dalszych informacji udzielamy pocztą e-mail. UWAGA! OSOBY, KTÓRE NIE NADESŁAŁY ZGŁOSZENIA NA EGZAMIN LUB KONSULTACJĘ, LUB NIE OTRZYMAŁY POTWIERDZENIA NA PIŚMIE, NIE MOGĄ PRZTSTĄPIĆ DO EGZAMINU. PRZY BRAKU POTWIERDZONYCH ZGŁOSZEŃ, SESJA NIE ODBYWA SIĘ.