Procedury profilaktyki epidemiologicznej dla szkoleń stacjonarnych Instytutu AmityNasze procedury zapewniają przestrzeganie wszystkich aktualnych zaleceń i obowiązków sanitarnych oraz wprowadzają dodatkowe środki bezpieczeństwa dla uczestników treningów i szkoleń. Centrum Konferencyjno-Apartamentowym „Mrówka” realizuje wszystkie zalecenia sanitarne ograniczania koronawirusa SARS Cov-2. Priorytetem Centrum jest zdrowie, bezpieczeństwo i samopoczucie Gości i Pracowników. Z komunikatem  Centrum można zapoznać się tu:

https://www.cka-mrowka.pl/pl/covid_19_dzialania

Każdy uczestnik przed rozpoczęciem szkolenia wypełnia ankietę epidemiologiczną. Ankieta epidemiologiczna wypełniana jest wyłącznie na potrzeby dodatkowego zabezpieczenia uczestników treningu i ewentualnej kontroli sanitarnej. Jeżeli więc przed treningiem u kogokolwiek wystąpią opisane w ankiecie objawy, należy przenieść uczestnictwo na inny termin. Przed i w trakcie treningu jest też możliwość bezdotykowego pomiaru temperatury ciała. Sale szkoleniowe są tak dobierane do grup, żeby zapewnić odpowiedni dystans społeczny.

Oprócz wymaganych standardowych środków (dystans społeczny, dezynfekcja rąk itp), nasze sale szkoleniowe są dodatkowo sterylizowane promieniowaniem UV-C, co zapewnia najwyższy stopień ochrony. Przed treningiem i w przerwach włączana jest atestowana lampa przepływowa UV-C, szybko usuwająca patogeny w czasie rzeczywistym (w tym koronawirusy), nie emitująca jednak na zewnątrz szkodliwego promieniowania. Promieniowanie likwidujące patogeny z powietrza, jest uważane za najskuteczniejszą profilaktykę zakażeń przenoszonych drogą kropelkową, w tym COVID-19.

Warszawa, 14 września 2020

ANKIETA EPIDEMIOLOGICZNA