Kurs: Trener kształtowania umiejętności prospołecznych i zastępowania agresji dziecka StART w Warszawie

Miejsca szkolenia:
WARSZAWA, ul. Przekorna 33, Centrum Konferencyjno – Apartament. Mrówka: http://www.cka-mrowka.pl/ Sala Klonowa

Data szkolenia: 13 - 16 czerwca 2019.
Nr: 1924

Trenerzy: Ewa Morawska albo/i Anna Woźniak.
Adres: Warszawa Wilanów

Karta zgłoszenia na kurs do pobrania: Pobierz
Harmonogram do pobrania: Pobierz

Cena (za 1 osobę): dla osoby prywatnej i sektora publicznego (szkolenie w całości finansowane ze środków publicznych, zwolnione z VAT) 800 zł, dla firm i instytucji pozabudżetowych 800 zł + 23% VAT = 984 zł

Wolnych miejsc: 1

Bestsellerowe szkolenie przygotowujące do radzenia sobie z dzieckiem agresywnym w wieku przedszkolnym lub wczesnoszkolnym. Teraz z nowym programem, poszerzonym o poszukiwane kwalifikacje trenerskie i wyposażającym w praktyczne umiejętności, niezbędne także w realizacji prospołecznych indywidualnych i grupowych projektów edukacyjnych.


TERMIN: 13 – 16 czerwca 2019 (nr kursu: 1924).


Anna Woźniak

certyfikowany Terapeuta Behawioralny, certyfikowany Trener Treningu Zastępowania Agresji (Amity ART®), ukończyła studia z pedagogiki terapeutycznej z rehabilitacją, studia podyplomowe z zakresu Stosowanej Analizy Zachowania, zintegrowaną edukację wczesnoszkolną z przedszkolną, psychologię pozytywną w edukacji dzieci i młodzieży. Uczestniczyła w licznych szkoleniach i konferencjach międzynarodowych dotyczących terapii osób z autyzmem i zaburzeniami zachowania. Specjalizuje się w pracy z osobami z ASD. Prowadzi treningi umiejętności prospołecznych z dziećmi z zespołem Aspergera i zachowaniami trudnymi. Od 2010 roku prowadzi szkolenia dla nauczycieli i rodziców. Aktualnie dyrektor Centrum Psychologiczno – Pedagogicznego Futurum w Łodzi.