Kurs Praktyk Zastępowania Agresji (Amity ART) w Warszawie

Miejsca szkolenia:
Warszawa. Kurs stacjonarny (lub on-line, zależnie od aktualnych ograniczeń sanitarnych).

Data szkolenia: 13 - 16 kwietnia 2021 (dostępne jest jeszcze jedno miejsce na termin online 16-19 marca)
Nr: 2020.15

Trenerzy: Ewa Morawska, Jacek Morawski, trenerzy pomocniczy.
Adres: Warszawa, CKA Mrówka, ul. Przekorna 33.

Karta zgłoszenia na kurs do pobrania: Pobierz
Harmonogram do pobrania: Pobierz

Cena (za 1 osobę): 1353,00 zł dla uczestników prywatnych i budżetówki, 1664,19 zł dla instytucji pozabudżetowych, firm i działalności gospodarczej.

Wolnych miejsc: 7/10 (10 online, w przypadku zniesienia ograniczeń sanitarnych - kurs stacjonarny - liczba uczestników będzie zwiekszona do 12/14)

Kurs autorski, stacjonarny. Alternatywnie (w przypadku lockdown’u) interaktywny 30-godzinny kurs (trening) on-line na platformie ZOOM. Dla dorosłych osób prywatnych, rodziców, trenerów umiejętności, terapeutów, wychowawców, pedagogów i psychologów. Podstawowy kurs radzenia sobie z własną i cudzą agresją oraz do pracy z osobami agresywnymi.

Kurs komunikowania się z osobami agresywnymi i proaktywnego radzenia sobie z agresją i przemocą w różnych sytuacjach oraz doskonalenia odporności psychicznej. Rozwija osobiste umiejętności działań prospołecznych, kontroli złości i wnioskowania moralnego oraz ich stosowanie w realnych sytuacjach życiowych.

Dla trenerów Treningu Zastępowania Agresji ART niezbędny jako pierwszy stopień przed kursem trenerskim.

Przydatny w doskonalenie zawodowym dla pracowników edukacji, służby zdrowia, pomocy społecznej, wymiaru sprawiedliwości i służb mundurowych.

Spotkania są na żywo. Praktyk on-line jest realizowany podobnie jak stacjonarny, różnica dotyczy miejsca i może innej dynamiki grupy. Niemniej, dla wszystkich uczestników kursów on-line oferujemy gratis dzień spotkania stacjonarnego, kiedy to będzie bezpieczne i możliwe. Ten kurs planujemy dla małej grupy (kilku osób), więc można będzie przećwiczyć więcej, niż na kursie stacjonarnym i szkolenie może być  bardziej zindywidualizowane.

Materiały szkoleniowe kursu on-line, drukowane i do ćwiczeń, przesyłamy pocztą.