Kurs Praktyk Zastępowania Agresji (Amity ART) w Warszawie

Miejsca szkolenia:
STACJONARNY. Warszawa, ul. Przekorna 33, CKA Mrówka.

Data szkolenia: 15 - 18 listopada 2021 (STACJONARNY).
Nr: 2021.46

Trenerzy: Ewa Morawska, Jacek Morawski, trenerzy pomocniczy.
Adres: Warszawa, ul. Przekorna 33, CKA Mrówka
Harmonogram do pobrania: Pobierz

Cena (za 1 osobę): 1353,00 zł dla uczestników prywatnych i budżetówki, 1664,19 zł dla instytucji pozabudżetowych, firm i działalności gospodarczej.

Wolnych miejsc: 0/18

Podstawowy kurs radzenia sobie z własną i cudzą agresją oraz do pracy z osobami agresywnymi. Dla dorosłych osób prywatnych, rodziców, trenerów umiejętności, terapeutów, wychowawców, pedagogów i psychologów.

Trening komunikowania się z osobami agresywnymi i proaktywnego radzenia sobie z agresją i przemocą w różnych sytuacjach, deeskalacji konfliktów oraz doskonalenia odporności psychicznej. Rozwija osobiste umiejętności działań prospołecznych, kontroli złości i podejmowania decyzji moralnych oraz ich stosowania w realnych sytuacjach życiowych.

Dla trenerów Treningu Zastępowania Agresji ART jest niezbędny jako pierwszy stopień przed kursem trenerskim.

Przydatny w doskonalenie zawodowym dla pracowników edukacji, służby zdrowia, pomocy społecznej, wymiaru sprawiedliwości i służb mundurowych.

TERMIN STACJONARNY. W razie lockdown’u Praktyk jest realizowany on-line podobnie jak stacjonarny. Niemniej, dla wszystkich uczestników kursów on-line oferujemy gratis dzień spotkania stacjonarnego, kiedy to tylko będzie bezpieczne i możliwe. Taki kurs planujemy dla małej grupy (do 10 osób), więc można będzie przećwiczyć więcej, niż na kursie stacjonarnym i szkolenie może być  bardziej zindywidualizowane.

Materiały szkoleniowe kursu on-line, drukowane i do ćwiczeń, przesyłamy pocztą. Na kursie stacjonarnym materiały są dostarczane na miejscu.

Kurs autorski, stacjonarny. W przypadku lockdown’u interaktywny 30-godzinny kurs (trening) on-line na platformie ZOOM. Uczestnikowi przysluguje bezpłatna sesja stacjonarna w Warszawie, kiedy to będzie mozliwe (po pandemii).

Pozostałe terminy:

Praktyk Zastępowania Agresji WEEKENDOWY w dwóch sesjach: 27 – 28 listopada i 4 – 5 grudnia 2021 w Warszawie (STACJONARNY)

Kolejne kursy Praktyk ART w Warszawie w 2022 roku.